Visit
to read complaints and reviews, or file yours.

Siemens Ev Aletleri SN25EI80AT
Ürün Analizi
- Şikayetler
Siemens Ev Aletleri Kategorileri
- Ani Su Isıtıcı 21
- Ankastre Set 222
- Bulaşık Makinesi 1.320
- Buzdolabı 2.059
- Çamaşır Kurutma Makinesi 478
- Çamaşır Makinesi 2.004
- Çay Makinesi 19
- Çeyiz Seti 33
- Davlumbaz 263
- Derin Dondurucu 216
- Dik Şarjlı Süpürge 8
- Elektrikli Süpürge 112
- Fırın 436
- Klima 128
- Kurutmalı Çamaşır Makinesi 483
- Mikrodalga 47
- Mikser 10
- Mutfak Robotu 6
- Ocak 409
- Robot Süpürge 3
- Rondo 1
- Su Sebili 243
- Tam Otomatik Kahve Makinesi 624
- Termosifon 14
- Ütü 27
Çok Karşılaştırılanlar
Siemens Ev Aletleri SN25EI80AT
Yeni karşılaştırma için model ekle
Ürün Özellikleri
| Derinlik | 600 mm |
| Kapasite | 13 Kişi |
| Genişlik | 600 mm |
| Yükseklik | 845 mm |
| Ön Yıkama | |
| Ses Seviyesi | 44 dB |
| Su Tüketimi | 9.5 lt |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Program Seçimi | Elektronik |
| Enerji Sınıfı | 0.82 kWh |
| Program Sayısı | 8 program |
| Yıkama Erteleme | |
| Çatal Bıçak Sepeti | |
| Enerji Sınıfı (A-G) | C |
| 3. Sepet (Çatal/Bıçak) | |
Marka Profili
Pro üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %97